Zjednodušte si život

Zjednodušte si život s novým Data plug modulom Škoda Connect Lite.

V kombinácii s aplikáciou Connect Lite môžete analyzovať Vaše jazdy, sledovať štatistiky, plánovať cesty a využívať mnoho ďalších užitočných funkcií.

Connect LITE je určený pre automobily značky Škoda vyrobené po roku 2008.

Hlavné funkcie

Čo k tomu potrebujete

Aby ste si mohli vychutnať konektivitu hoci aj vo vašom 10-ročnom vozidle Škoda, budete potrebovať nasledujúce položky:

Data Plug

Dátovú zástrčku DataPlug predávame ako originálne príslušenstvo Škoda. Nájdete u najbližšieho predajcu Škoda alebo kúpite v eshope.

Smartphone

Aplikáciu do svojho telefónu si môžete stiahnuť zadarmo. K dispozícii pre operačné systémy Android (5.0 alebo novší) alebo iOS (11.0 a novší).

Škoda id

Ak chcete získať prístup k širokej škále všetkých funkcií aplikácie, zaregistrujte sa a prihláste sa pomocou svojho Škoda ID.

Podporované modely

Škoda Citigo

od 2011

Škoda Fabia

od 2010

Škoda Roomster

od 2010

Škoda Octavia

od 2008

Škoda Superb

od 2008

Škoda Karoq

od 2017

Škoda Kamiq

od 2019

Škoda Scala

od 2019

Škoda Kodiaq

od 2016

Škoda Rapid

od 2012

Škoda Yeti

od 2009

 

Kontaktujte svojho servisného partnera

Kontaktovanie autorizovaného servisu Škoda nebolo nikdy jednoduchšie. V aplikácii Škoda Connect Lite si teraz môžete uložiť svojho obľúbeného servisného partnera a požiadať ho o stretnutie za pár sekúnd.

Ak sa vám blíži servisný interval alebo bliká žltá výstražná kontrolka, je čas dohodnúť si stretnutie so svojím obľúbeným partnerom a vychutnať si prémiový servis v celej aplikácii. Ak sa vám stane nehoda alebo uvidíte, že sa rozsvieti červené výstražné svetlo, zavolajte Škoda Infolinku a okamžite získate osobnú, profesionálnu pomoc. Musíte len zavolať cestnú asistenciu, kam vás aplikácia nasmeruje. Sme stále s vami.

Ako to funguje

Ako si nainštalujete aplikáciu Škoda Connect Lite? Je to veľmi jednoduché a bude to trvať iba päť až desať minút. V tomto krátkom videu vám krok za krokom ukážeme, ako aplikácia funguje a ako vám môže skutočne zjednodušiť život. Pozrime sa na to.

Ako a kde získať Data Plug

Aby aplikácia Škoda Connect Lite fungovala vo vašom automobile, potrebujete tiež dátovú zástrčku DataPlug . Jej pripojenie trvá len pár sekúnd a zvládnete to sami. Nájdete u vášho autorizovaného predajcu Škoda alebo online v eshope. Zaujal vás tento produkt? Kontaktujte nás.

Aplikácia zadarmo